KOŻUCHÓWEK - Parafia św. Wawrzyńca - Diecezja Drohiczyńska

 
 

22 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
; ;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

GALERIA
Kościół
Uroczystości
Remont Kościoła 2012
 
AKTUALNOŚCI
Ogłoszenia bieżące
Intencje
Książka o historii parafii
 
 
MENU
Informacje o parafii
Aktualności
Kalendarium
Historia
Patron Parafii
Konto parafialne
Rada Parafialna
 
LINKI
Diecezja Drohiczyńska
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
EKAI
Episkopat
Radio Maryja
Nasz dziennik
Kożuchówek. Z zapisków Stanisława Suchożebrskiego
Akcja Katolicka Diecezji Drohiczyńskiej
 
KANCELARIA
Sakramenty i Sakramentalia
 
 
 
Intencje
 
 

 

 INTENCJE MSZY ŚW. 

18 czerwca - 24 czerwca 2018 r.

 

 

Poniedziałek 

18 czerwca

   1700

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Eugeniusza, Zygmunta, Małgorzatę i Antoniego Dmowskich; of. Jadwiga Dmowska, Remiszew M.

 1730

+ za Halinę, Wincentego z r. Soszyńskich, Stanisława Soszyńskiego, Józefa, Jadwigę, Bolesława z r. Kobylińskich i Stanisława Czarnockiego; of. Czarnocka Zuzanna, Kobylany G.  

   Wtorek 

19 czerwca

  1730 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Hieronima, Wacława, Julię, Józefa, Antoniego, Mariannę z r. Krasnodębskich, Franciszka, Paulinę; of. Kazimiera Błońska, Brodacze

 1800

+ za Stanisława, Sabinę, Jana, Mirosława i Kamilę; of. Janina Uziębło, Zawady

 Środa

20 czerwca

   1730

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Henrykę (1r.), Tadeusza (2r.), Mariannę, Rocha, Piotra i zm. z r. Kobylińskich, Smuniewskich i Trębickich; of. Krzysztof Smuniewski

  1800

+ za Janusza Warzyńskiego, Jana z r. Ratyńskich i Skorupków; of. Skorupka Zbigniew, Skorupki

 Czwartek

21 czerwca

 
 1730
 

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Tadeusza Wierzbickiego; of. Dzieci, Błonie D.

  1800

+ za Jadwigę Paczóską i z r. Paczóskich i Leszczyńskich; of. Wiesław Paczóski, Błonie M.

 

   Piątek

22 czerwca

 730  + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Józefę (25r.), Józefa, Stefana Gałeckich; of. Wojewódzka Mirosława, Brodacze

 800

+ za Sławomira Rola i zm. z rodziny

  

 Sobota 

23 czerwca

  1500

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Witolda Mężyńskiego (z racji dnia ojca); of. Córka Marzena

 1530

+ za Władysława, Józefa, Kazimierza, Mariannę, Janinę, Irenę z r. Wysokińskich; of. Stanisława Wysokińska, Remiszew M.

 1600 + za Stanisława Grodzkiego (7dz.); of. Rodzina

 

 Niedziela 

24 czerwca

 900

+ za Annę Lisiecką – greg.(poza parafią)

+ za Jana i Janinę

+ za Stefana Nasiłowskiego, Marianne, Wiesława, Grażynę i dziadków ob. stron; of. Krzysztof Nasiłowski, Brodacze

 

1030

+ za Henrykę (r.), Albina, Aleksandra, Jadwigę; of. Stanisław Skorupka, Błonie D.

 
 1200
 

W 25r. ślubu Marzeny i Sławomira Krasnodębskich; of. Dzieci

+ za Halinę, Zbigniewa z r. Pawluków, Waldemara i Halinę z r. Pytlaków; of. Emilia z rodziną

11 czerwca - 17 czerwca 2018 r.

 

 

Poniedziałek 

11 czerwca

   730

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Zygmunta, Arkadiusza, Grzegorza, Kazimierę, Józefa, Mariannę, Rocha z r. Kobylińskich; of. Czesława Kobylińska, Kobylany G.

  1630

+ za Anielę, Jana, Zdzisława, Wojciecha z r. Mężyńskich; of. Rodzina Kosieradzkich, Włodki

 1700

+ za Piotra Karcz (7dz.); of. Rodzina

   Wtorek 

12 czerwca

  730 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Anne i rodziców ob. stron; of. Celina Stelęgowska, Błonie M.

 1530

+ za Adama Kosieradzkiego; of. Nauczyciele ze Szkoły w Kożuchowie

 1600

+ za Tadeusza Rucińskiego, Zofię Księżopolską z r. Księżopolskich i Rucińskich; of. Halina Rucińska, Kożuchów

 Środa

13 czerwca

   730

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Antoniego, Janinę z r. Szewruków, Teofila, Władysławę Gąsowskich, Franciszka Rozbickiego, Jana, Weronikę Osińskich i dusze w czyśćcu cierpiące; of. Czesława Rozbicka, Kożuchówek

  800

+ za Franciszka Więsaka (r.), Jana i Benedyktę; of. Osiński Stanisław, Kożuchów

1700

W 3 r. ur. Patrycji Chomicz o Boże błog. i opiekę MB; of. Dziadkowie, Błonie D.

 Czwartek

14 czerwca

 
 730
 

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Leokadię, Wawrzyńca, rodzeństwo zm. z r. Zawadzkich, Kukawskich i zm. kapłanów, org. Zbigniewa i dusze w czyśćcu cierpiące; of. Tadeusz Zawadzki, Włodki

  800

+ za Mieczysława, Józefa, Katarzynę, Antoninę, Rozalię, Zbigniewa, Mariannę; of. Kazanowska Bernadeta, Kożuchówek

 

   Piątek

15 czerwca

 1730  + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Wojciecha Mężyńskiego, Witolda, Janusza; of. Małgorzata Mężyńska z dziećmi

 1800

+ za Marka, Mariana, rodz. ob. stron, ks. Gajowniczka, org. Zbigniewa; of. Halina Kożuchowska, Kożuchów

  

 Sobota 

16 czerwca

  1730

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

+ za Edwarda (19r.), Mariannę Kożuchowskich, Romana Piejka z r. Świniarskich, Paczuskich, Skorupków; of. Zdzisław Kożuchowski, Kożuchów

 1800

+ za Wacława, Witolda, Bogusława, Juliannę, Józefa, Stanisława, Mieczysława; of. Jadwiga Kozak, kol. Patrykozy

 

 Niedziela 

17 czerwca

 900

+ za Annę Lisiecką – greg.(poza parafią)

+ za Kazimierę, Czesława, Zenona Wyrozębskich; of. Bogdan Wyrozębski, Smuniew

+ za Hieronima Błońskiego (30r.), dziadków z ob. stron, Eugeniusza, Józefa, ks. Wacława Gajowniczka; of. Błoński Bogusław, Brodacze

 

1030

+ za Stanisławę, Kazimierza, Scholastykę, Stanisława; of. Arkadiusz Błoński

 
 1200
 

+ za Halinę, Zygmunta, Andrzeja, Waldemara Pytlaków; of. Anna Pytlak, Patrykozy

+ za Wawrzyńca, Wiktorię, Ludwikę z r. Wojewódzkich; of. Stanisława Zawadzka, Błonie M.

 

 

4 czerwca - 10 czerwca 2018 r.

 

 

Poniedziałek 

4 czerwca

   1730

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

 + za Stanisławę, Seweryna, Tadeusza, Piotra, Adelę, ks. Dariusza, ks. Wacława Gajowniczka; of. Sławka Zawadzka, Kożuchów
  1800

 O Boże błog. dla gosp. i rodziny Maliszewskich, of. Włodki

   Wtorek 

5 czerwca

 1730

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

 + za Franciszkę, Stanisława Gąsowskich i zm. dziadków z r. Kobylińskich i Gąsowskich; of. Gąsowski Kazimierz, Włodki
 1800

 W r. urodzin Karola i Bartosza o Boże błog. i opiekę MB; of. Rodzice, Zawady

 Środa

6 czerwca

   800

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

 + za Antoniego Rozbickiego (30dz.); of. Rodzina
 1630

 + za Wincentego, Jadwigę Kożuchowskich, Józefa, Józefę, Kazimierza, Halinę, Zbigniewa z r. Pawluków, Janinę, Henryka z r. Szewruków i dusze w czyśćcu cierpiące; of. Janina Kożuchowska, Błonie M.

1700  + za Janinę i Stanisława Chojeckich; of. Sławomir Chojecki, Błonie D.

 Czwartek

7 czerwca

 
 800
 

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

Dzięk- błag. za gosp. i rodzinę Leszka i Agnieszki Mężyńskich; of. Kożuchów

 1630

 + za Witolda Rolę (30dz.); of. Rodzina

1700 + za Mieczysława, Stanisława, Juliannę, Franciszka z r. Korycińskich i Czarnockich; of. Jadwiga Korycińska, Zawady

 

   Piątek

8 czerwca

  800

+ za Romana Paszyńskiego (5r.) i dziadków Paszyńskich; of. Wiesław Karaś, kol. Ruda

 1630

 + za Józefa Cholewka; of. Janusz Cholewka

 1700

 + za Annę Lisiecką – greg.

  

 Sobota 

9 czerwca

  830

 + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)

 + za Mieczysława, Sławomira i rodz. ob. stron: Kożuchowskich i Klukowskich; of. Marianna Kożuchowska, Kożuchów
 900

 + za Lucjana Kosieradzkiego (50 r.) i Janinę (z r. imienin); of. Mieczysław Kosieradzki

 1700

 + za Halinę, Wojciecha Małkowskich i r. Montewków i Małkowskich; of. Córka Anna z Kobylan

 

 Niedziela 

10 czerwca

 900

 + za Stanisława i Janinę Jurzyk i zm. z rodziny; of. Córka i Syn

  + za Annę Lisiecką – greg.

 

1030

(Błonie D.)

 + za Piotra Sikorskiego (r.); of. Błoński Aleksander, Błonie D.

 
 1200
 
W 18 r. ur. Mateusza Błońskiego o Boże błog. i opiekę MB; of. Rodzice, Brodacze

W 50 r. ślubu Zenobii i Bogdana Smuniewskich o Boże blog. i opiekę MB

 

 

28 maja - 3 czerwca 2018 r.

 

 

Poniedziałek 

28 maja

   730

  + za Janinę Bryńczyk (30dz.); of. Rodzina

  800

  + za Mariannę (19r.), Edwarda Kożuchowskich, Romana Piejka i dziadków ob. stron; of. Zdzisław Kożuchowski, Kożuchów

 1700

1. W intencji młodzieży bierzmowanej

2. + za Jana (40r.), Stanisławę, Mieczysława, Zdzisława, Bożeny z r. Kosieradzkich; of. Rodzina Kosieradzkich, Włodki

   Wtorek 

29 maja

 1400

  Poświęcenie pól – RAFAŁY

 1630

 W 18 r. urodzin Katarzyny Kosieradzkiej o Boże błog. i opiekę MB; of. Rodzice

 1700

  + za Mariannę (4r.), Zenona, Władysława z r. Podgórzaków i Karpińskich; of. Syn i Córka z rodziną, Patrykozy

 Środa

30 maja

  730

  O zdrowie Kamili Krasnodębskiej i Julii; of. Józef Kowalczyk, Zawady

   800

  + za Zbigniewa, Kazimierza, Halinę z r. Mazurków, Pawluków; of. Halina Mazurek, Błonie M.

 1700

  + za Antoniego Mazurka, zm. rodziców ob. stron, rodziców chrzestnych z r. Kosieradzkich i Stanisława Rucińskiego; of. Katarzyna Mazurek, Kożuchów

 Czwartek

31 maja

 
 900
 

  + za Piotra, Irenę, Mariannę i zm. dziadków z r. Wierzbickich, Józefa i Stanisława z r. Czarnockich; of. Wierzbicka Wanda, Włodki

 + za Janinę Paprocką i zm. z rodz.; of. Anna Jurczak

 1100

1. Za Parafian

2. + za Zofię Nasiłowską (7r.); of. Mąż i syn z rodziną, Smuniew

 

   Piątek

1 czerwca

  800

  + za Ludwika Wierzbickiego, Apolonię i Mariana; of. Anastazja Smuniewska, Smuniew

 1630

  + za Alicję i Mikołaja Krasnodębskich; of. Tadeusz Krasnodębski, Zawady

 1700

  + za Annę Lisiecką – początek gregorianki

  

 Sobota 

2 czerwca

  800

  + za Janusza Cholewka (7dz.); of. Rodzina

  + za Annę Lisiecką – greg. (poza parafią)
 1630

  + za Stanisława Kukawskiego (r.); of. Syn, Włodki

 1700

  + za Zbigniewa Pawluka (1r.); of. Syn Przemysław, Kożuchów

 

 Niedziela 

3 czerwca

 900

  Dziękczynno - błagalna w 20 r. ślubu Urszuli i Leszka Nasiłowskich; Brodacze

  + za Annę Lisiecką – greg.

 

1030

(Błonie D.)

  + za Helenę (r.), Kazimierza z r. Strusów i dziadków ob. stron; of. Irena Błońska

 
 1200
 
  Chrzest: Marcel Nasiłowski
  + za Anielę i Mateusza Czarnockich i zm. dziadków ob. stron; of. Marzena Pytlak, Patrykozy

 + za Krystynę Maliszewską; of. Tadeusz Maliszewski, Włodki

 

 

 

 

21 - 27 maja 2018 r.

 

 

Poniedziałek 

21 maja

  800

  + za Wiktora, Józefę, Wawrzyńca, Mieczysława; of. Stanisław Suchożebrski, Błonie D.

 1400

  Poświęcenie pól – BŁONIE DUŻE

 1700

  + za ks. Dariusza Sawickiego (25r.); of. Rodzina z Kobylan

   Wtorek 

22 maja

 1400

  Poświęcenie pól – KOL. PATRYKOZY

 1630

 + za Stanisława i Janinę Chojeckich; of. Kazimierz Chojecki, Błonie D.

 1700

  + za Tadeusza Olędzkiego; of. Rodzina, Smuniew

 Środa

23 maja

  800

  + za Adama Kosieradzkiego (30dz.); of. Żona z dziećmi

   1630

 + za Aleksandra, Aleksandrę i zm. z rodz. Szkopowców; of. Anna Pytlak, Patrykozy

 1700

 + za Czesława Nasiłowskiego (17r.) z r. Nasiłowskich, Kalickich, Księżopolskich i Paczóskich; of. Księżopolska Bożena, Skorupki

 Czwartek

24 maja

 
 1400

   Poświęcenie pól – KOŻUCHÓW

 1630

    + za Czesława (11r.), Zdzisława, Tadeusza, rodziców obojga stron; of. Stanisława Jastrzębska, Rafały

 1700

   O zdrowie i Boże błog. dla rodziny, dzieci i wnuków; of. Patrykozy

 

   Piątek

25 maja

  1400

 Poświęcenie pól –  ZAWADY

 1630

  + za Stefana Gałeckiego, Marię, Wacława Kozak; of. Barbara Gałecka, Włodki

 1700

  + za Henrykę, Irenę, Annę, Grażynę, Antoniego, Romana, Janusza, Władysława z r. Suchożebrskich i Iwańskich; of. Jolanta Kowalczyk, Zawady

  

 Sobota 

26 maja

  800

  + za Alicję, Henryka, Mirosława, Wandę, Czesława z r. Zawadzkich; of. Irena Zawadzka, Zawady

 1300

  Poświęcenie pól –  PATRYKOZY

 1700

  + za Mariana, Helenę, Konrada; of. Lucjan Gąsowski, Włodki

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR